SPIN

Oczami Kobiet: „Znikasz”

Aneta Borkowska czwartek, 17 maja 2018, 22:59 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 23 maja o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć dramat „Znikasz”.

Sympatyczny i spokojny dyrektor szkoły zaczyna zmieniać się nie do poznania. Przeobraża się w nieobliczalnego, działającego poza prawem i budzącego strach, psychopatę. Po jednym z ekscesów mężczyzna spada z klifu, a lekarze odkrywają u niego guza mózgu, który doprowadził do zmiany osobowości. Bohater musi jednak zostać rozliczony za swoje czyny. Powstaje dylemat, czy choroba może być usprawiedliwieniem dla popełnionych przestępstw? Pojawia się coraz więcej nieoczywistości, zamgleń i wątpliwości. Fenomenalne kino, które stawia pytanie o to na ile jesteśmy podporządkowani własnej biologii, a na ile świadomie kierujemy się własną wolą.

Reżyseria: Peter Schønau Fog / Scenariusz: Peter Schønau Fog / Gatunek: dramat / Kraj produkcji: Dania / Rok produkcji: 2017 / Czas trwania: 117 minut / Obsada: Trine Dyrholm, Nikolaj Lie Kaas, Michael Nyqvist, Mikkel Boe Følsgaard, Lars Knutzon, Sofus Rønnov, Meike Bahnsen

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.