SPIN

105-lecie siedleckiej „Dwójki”

Aneta Borkowska piątek, 18 maja 2018, 12:20 Społeczeństwo

Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach obchodzi w tym roku 105. rocznicę powstania. Aby uczcić ten wspaniały jubileusz, społeczność szkolna podjęła szereg różnorodnych przedsięwzięć.

Niewątpliwie do jednego z ciekawszych należy NOCNE GRANIE, podczas którego uczniowie i absolwenci szkoły przez całą noc rywalizowali w rozgrywkach sportowych. Poprzedził je występ zespołu muzycznego KRYTERS Grzegorza Rostkowskiego, a czas między pojedynkami umilała wspaniała młoda wokalistka Aleksandra Michalska- uczennica szkoły.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na 28 maja zaplanowano główne uroczystości, podczas których zostanie poświęcony nowy sztandar szkoły, odbędzie się akademia oraz spotkanie społeczności szkolnej z zaproszonymi gośćmi.

Obchody zwieńczy bieg na dziesięć i pół kilometra, który odbędzie się 3 czerwca na stadionie LA w Siedlcach przy ul. Bolesława Prusa 6, oraz bal w Cichej Stanicy.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie zapraszają absolwentów, przyjaciół i sympatyków Dwójki do wspólnego świętowania.Dokładne informacje można otrzymać w sekretariacie szkoły.

źródło: SP nr 2

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?