SPIN

„Kolejówka” zatańczy dla św. Jana Pawła II

Aneta Borkowska niedziela, 20 maja 2018, 08:17 Społeczeństwo

Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach dołączyła do ogólnopolskiej akcji FISHMOB – cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II. Fishmob jest lednickim odpowiednikiem flash mobu. Cały projekt został stworzony przez Wspólnotę Lednica 2000 i odbędzie się w Polsce po raz siódmy.

Każdego roku tłumy ludzi spotykają się na placach i ulicach miast, aby wspólnie – tańcem i muzyką – wychwalać Pana. Świętując, chcemy zaznaczyć naszą pamięć o Janie Pawle II. Błogosławił On dziełu LEDNICA 2000 od samego początku, dlatego data akcji FISHMOB jest zawsze bliska dniu rocznicy jego urodzin – 18 maja.

Cały projekt został stworzony przez Wspólnotę Lednica 2000 i jest zaproszeniem na Spotkanie Młodych LEDNICA 2000, które odbywa się każdego roku na Polach Lednickich.

Już w poniedziałek, 21 maja o godz. 12:00 na szkolnym boisku „Orlik” młodzież wraz z opiekunami zgromadzi się, aby wspólnie – tańcem i muzyką – wychwalać Pana. Świętując, chcemy zaznaczyć naszą pamięć o Janie Pawle II oraz zachęcić młodych, do udziału w XXII Spotkaniu Młodych LEDNICA 2000, które odbędzie się 2 czerwca 2018 r. pod hasłem „JESTEM”.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wydarzeniu.

źródło: ZSP nr 6 w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?