SPIN

Siedlce znów zagrają dla Jezusa

Aneta Borkowska wtorek, 22 maja 2018, 12:07 Siedlce

W gronie polskich miast, które w Boże Ciało zagrają dla Jezusa po raz drugi znajdą się także Siedlce. Po ubiegłorocznym sukcesie organizatorzy zapowiadają, co czeka mieszkańców miasta w tym roku.

Koncert uwielbienia „Siedlce dla Jezusa” pod hasłem: „Bądźcie mocni w Panu – siłą Jego Ducha” zagra 31 maja o godz. 19.00 na płycie miejskiego lodowiska przy ul. B. Prusa 6. W tym roku na scenie wystąpi znany lubelski zespół Guadalupe, który poprowadzi koncert wielbienia wraz z Maryją.

Z tej okazji do Siedlec przywieziona zostanie Monstrancja Fatimska ufundowana przez Fundację Aniołów Miłosierdzia z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Krzeptówkach. Monstrancja zaprojektowana jest na kształt Niewiasty Eucharystycznej – zapowiada koordynatorka przygotowań Małgorzata Dyńka.

Organizatorzy zaprosili także gościa specjalnego, który podzieli się świadectwem wiary. Usłyszymy historię nawrócenia Ksawerego Szlenkiera – aktora znanego m.in. z serialu „Czas honoru”. Dla małych dzieci na czas koncertu zostanie przygotowana specjalna „Strefa Malucha”, w której wolontariusze prowadzić będą gry i zabawy z najmłodszymi.

Tegoroczna edycja koncertu „Siedlce dla Jezusa” ma także swój szczytny cel. Jest nim pomoc dzieciom z zespołem Downa. Podczas koncertu będzie zbierana kwesta, która ma wesprzeć Siedleckie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zespołem Downa. „Zawsze Razem”.

Przygotowaniem koncertu połączonego z radosnym uwielbieniem Jezusa, ale także modlitewnego wyciszenia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu zajmuje się wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Cały Twój” działająca przy parafii pw. św. Jana Pawła II oraz Fundacja Nasza Szkoła. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Ks. Bp Kazimierz Gurda oraz Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski.

Zapraszamy serdecznie całe rodziny od najmłodszych po najstarszych, aby wspólnie móc poczuć Chrystusowy wymiar jedności w dniu świętowania Bożego Ciała jako wielkiej wspólnoty Kościoła, którą razem tworzymy. Na koniec organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników miłą NIESPODZIANKĘ.

Koncert „Siedlce dla Jezusa” transmitowany będzie również na żywo w Internecie na Dobre Media oraz na YouTube.

Strona koncertu www.siedlcedlajezusa.pl

autor: ks. Błażej Mielcarek, rzecznik prasowy

 

11 komentarzy

 1. Wojtek dodano 3 lata temu

  Siedlce tylko potrafia grac dla Jezusa. To temu miastu najlepiej wychodzi.Czarna wladza robi co chce i pierze do konca co juz wyprane a mlodzi madrzejsi uciekaja na protege.Jezus musi byc dumny.Brawo!

 2. na pewno dodano 3 lata temu

  "Nie wazne co Ty mozesz zrobic dla Jezusa. Wazne co Jezus moze zrobic dla Ciebie".ZBAWIC 😂😂😂😂😂😂😂

 3. Pawel dodano 3 lata temu

  To miasto jak zwykle musi sie wyglupic.Czarno na bialym widac kto tu karty rozdaje.

  • ohohohohoho dodano 3 lata temu

   a ja wolę jak rządzą czarni niż czerwoni

 4. Eska dodano 3 lata temu

  Wojtek! Nie grzesz synu!

 5. Eska dodano 3 lata temu

  Paweł! Nie grzesz synu!

 6. Pawel dodano 3 lata temu

  Eska.Jakis ty (…) synu!

 7. nie dobrze mi dodano 3 lata temu

  Religijne oszolomy.Az tyle mam do powiedzenia.

 8. Wojtek dodano 3 lata temu

  Oszolomy to malo powiedziane.

 9. ... dodano 3 lata temu

  Wyjmijcie może kije z odbytów. A co Wam przeszkadza, że grają? Chcą grać, dla Jezusa, niech grają dla Jezusa. Będą chcieli grać dla szatana, to pograją dla szatana (Hewi Metal Pany!!!) Będą chcieli pograć dla pieniędzy, to będzie kolejny koncert disco polo…

 10. Pawel dodano 3 lata temu

  Nie dosc ze agresywny oszolom to jeszcze (…)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?