SPIN

Sesja miejska: Będzie można pić piwo nad zalewem

Aneta Borkowska piątek, 25 maja 2018, 15:14 Aktualnie, Siedlce

Siedleccy radni decydują czy nad siedleckim zalewem Muchawka będzie można pić alkohol. Urząd zaproponował jedno miejsce w okolicy byłej stanicy harcerskiej.

Temat picia nad zalewem poruszany jest kolejny raz. Miesiąc temu władze miasta zaproponowały, aby zgodnie z prawem można było pić alkohol przy tzw. grillowiskach jednak ostatecznie wycofały się z tego pomysłu.

AKTUALIZACJA: Na siedleckim zalewem będzie można pić piwo. Radni 13 głosami za i 8 przeciw przegłosowali projekt odpowiedniej uchwały. Spożywanie alkoholu będzie możliwe już w te wakacje w jednym miejscu – w okolicy byłej stanicy harcerskiej.

11 komentarzy

 1. Wstyd i hańba dodano 3 lata temu

  To się nie mieści w głowie radni PIS i STS za tym żeby można było pić wódkę nad zalewem wstyd i hańba. Dziękuję radnym Platformy Obywatelskiej to jest Tomasz Elwira Banach , Agnieszka Czarnocka , Tomasz Araszkiewicz , Mariusz Dobijański oraz Magdalenie Daniel , że byli przeciw temu barbarzyństwu .

  • hahaha dodano 3 lata temu

   wstyd dla radnych z peło

  • Wojciech dodano 3 lata temu

   Wstyd i hańba do PO. A poza tym trzeba czytać ze zrozumieniem. Nie wódę tylko piwo, a poza tym co w t takiego złego.

 2. Mieszkanka Okrężnej dodano 3 lata temu

  PROSZĘ O KONKRETY . OKOLICE STANICY , CZYLI ? MIEJSCE BĘDZIE WYZNACZONE CZY KAŻDY SAM BĘDZIE MÓGŁ STWIERDZIĆ ŻE ,, TO WŁAŚNIE JEST OKOLICA STANICY " .

  • @mieszkanka Okrężnej dodano 3 lata temu

   Prawdopodobnie chodzi o miejsca grillowe przy lasku w okolicach wału.

 3. Asaj dodano 3 lata temu

  Bardzo dobra próba rozwiązania problemu! Dziś piją nad całym akwenem, mimo obowiązkowego zakazu. Jeśli w konsekwencji znajdą się ludzie, którzy będą spożywać napoje alkoholowe w wyznaczonym miejscu, to chwała Radzie Miasta Siedlce i inicjatorom projektu. Myli się jednak ten, który uważa, że poza wyznaczonym miejscem nie będzie spożywania alkoholu. To nie mieści się niestety albo "stety" w mentalności większości spożywających alkohol! Z resztą owoc zakazany smakuje ponoć bardziej!

 4. trololo dodano 3 lata temu

  i tak wszyscy pili i tak wszyscy będą pić, nic te pozwolenie od urzędu nie wnosi nowego

 5. byly siedlczanin. dodano 3 lata temu

  Taaaaak.Bedziecie mogli pic.Tylko nie mysclcie co sie dzieje wokol Was.Jak w Rosji.

 6. and dodano 3 lata temu

  Bardziej podobał mi się pomysł zorganizowanie wyciągu narciarskiego na zalewie. To jest piękna rzecz Widziałem takie wyciągi w Augustowie i w Giżycku. Uważam ,że w Siedlcach jest on konieczny bo zalew byłby bardziej wykorzystany do celów sportowych i rekreacyjnych , a nie tylko przez kilku tych samych wędkarzy, którzy zaśmiecają go przynętą. Popieram bardzo inicjatywę przedstawioną w Tygodniku Siedleckim i zachęcam młodzież.

  • Anonim dodano 3 lata temu

   bardziej zaśmiecają go karmiący kaczki

 7. ktoś dodano 3 lata temu

  jakie picie? – od dawna to się tam dzieje- a nasze służby mają to gdzieś

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?