SPIN

Sitnik: Zmienię plac Sikorskiego”

Aneta Borkowska wtorek, 5 czerwca 2018, 11:13 Siedlce

Andrzej Sitnik jest kolejnym kandydatem na prezydenta Siedlec. Lider Bezpartyjnych Siedlec dziś podczas konferencji zapowiedział, że chce zmienić centrum miasta.

– Proszę zobaczyć jak on wygląda – mówił. – Wszędzie są fantastyczne skwery, gdzie można przyjść i odpocząć, wypić kawę, dzieci mogą się pobawić, można organizować imprezy, są fontanny. I tak powinien według mnie wyglądać ten plac – dodał.

Sitnik zapowiedział współpracę z właścicielem terenu czyli PSS Społem. Skrytykował także pomysł na aktualne jego zagospodarowanie, czyli budowę dużego ratusza.

16 komentarzy

 1. WDR dodano 3 lata temu

  Przy takim stanie zadłużenia miasta w ogóle nie mają prawa myśleć o budowie ratusza za 60 mln. zł!!!

 2. pierniki dodano 3 lata temu

  A co to za stare pierniki? Widzę na zdjęciu co najmniej 4 emerytów.

  • anais 100 dodano 3 lata temu

   A dlaczego nie lubisz piernikow? Gdyby nie Oni ciebie tez na swiecie by nie bylo! Pan A.SITNIK najlepszy kandydat na siedleckiego Prezydenta! Nie jest "przymilnym lizusem",ale hardym,wojowniczym przywodca!. Tylko On jest w stanie zrobic porzadek w tym "pisim zaglebiu" i postawic kompetentnych ludzi na odpowiednich stanowiskach dla dobra miasta i jego mieszkancow.

   • pierniki dodano 3 lata temu

    Hahaha, dobre sobie.

 3. Zero młodości dodano 3 lata temu

  I zero poparcia. Miałeś złoty róg

 4. Klasyk dodano 3 lata temu

  A ja widzę to tak. Jeśli Karol Tchórzewski zostanie prezydentem to będzie to 5 min dla SIEDLEC!!! kto inny będzie miał takie poparcie w rządzie tam rozdzielając pieniądze!ludzie zastanówcie się przecież zdrowo myśląc to w ogóle nie powinno się o nikim inny rozmawiać!

  • Gdyby był tam graczem to i owszem dodano 3 lata temu

   A jest podnóżkiem z wieloma długami wdzięczności

 5. karol dodano 3 lata temu

  .. a za rok poparcie, w którym rządzie? tak jak Siedlcom kasa wyschła, tak i obecnemu rządowi szybciutko wysycha, do tego obcięcie środków z UE będzie…

 6. Z Bema dodano 3 lata temu

  Pan AS był przecież wiceprezesem Agencji, do której należy Plac Sikorskiego. Mógł przecież podjąć działania zmierzające do jego przebudowy. Dostał jednak za mało kasy. Przez półtora miesiąca pracy przytulił 30 tys. zł. Jak na emeryta to chyba sporo.

 7. klasyk dodano 3 lata temu

  O Pan Marek J. trzyma się za brzuszek. Coś zaszkodziło?

  • haha dodano 3 lata temu

   apetyt na władzę

 8. Siedlce dodano 3 lata temu

  Sam nie wiem czy to śmieszne czy straszne co ten pan opowiada

 9. ana dodano 3 lata temu

  W 1973 roku ówczesne władze Siedlec zabrały plac , który miał swoich właścicieli . Teraz nie wiedzą co z tym zrobić , a upłynęło prawie" pół wieku "…..

 10. Jan dodano 3 lata temu

  (…) KWICZĄ JAK KORYTO TRACĄ, BĘDĄ OPLUWAĆ JEDYNEGO RADNEGO PANA SITNIKA KTÓRY POKAZAŁ JAKIE KLIKI POLITYCZNE RZĄDZĄ TYM MIASTEM JAKI DŁUG MIASTA ZOSTAWIAJĄ PO SOBIE, MIERNOTY APARATCZYKI NICZYM SIĘ NIE RÓŻNIĄ OD PZPR .

  • Siedlczanin dodano 3 lata temu

   Człowieczku! Weź koło i walnij się w czoło!

 11. Jan dodano 3 lata temu

  Do siedlczanina ty to w ogóle czoła nie masz , jesz z reki aparatczyków pisowskich, okrawkami się objadasz.Kudelski przez tyle lat zadłużał miasto po uszy bo to on z Tchórzewskim rządzili tym miastem a nie radni- radni bez radni co to za radny jak jest nauczycielem albo żona, co to za radny jak przykleja dietę radnego i dodatkowo inne fuchy płatne kręci za pare tyś . 80% radnych to karierowicze za posady i pieniądze ale świni pluj w twarz a ona kwiczy że deszcz pada , ale prosiaczki nie oszukacie tym razem wyborców postaram się o to. amen alleluja i do przodu.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?