SPIN

Festyn Rodzinny i bieg na czwórkę z „Czwórką”

Aneta Borkowska środa, 6 czerwca 2018, 10:12 Społeczeństwo

W niedzielę (17 czerwca) odbędzie się Festyn Rodzinny „Czwórka z plusem”. W programie bieg ulicami miasta, kiermasz uczniowskich prac plastycznych, zbiórka charytatywna. Do tego pokazy rycerskie, występ magika, rodzinne zawody sportowe, malowanie twarzy.

Bieg na czwórkę z „Czwórką”

Trasa: 10 Lutego, Cmentarna, Piaskowa, Przerwy-Tetmajera

Start godz. 9.

Kategorie: dziewczęta oraz chłopcy klasy I – III na dystansie 400 metrów / dziewczęta oraz chłopcy z klas IV – VI na dystansie 600 metrów / dziewczęta oraz chłopcy klasa VII i gimnazja na dystansie 800 metrów / bieg główny Open Kobiet i Mężczyzn na dystansie 4 kilometrów (start godz. 10) / marsz Nordic Wolking na dystansie 2 km.

Czwórka” zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapisywania do 14 czerwca w sekretariacie szkoły lub na adres: biegnaczworke@onet.pl

Utrudnienia: 17 czerwca w godz. 8.00 – 11.00 zamknięte i wyłączone z ruchu będą następujące ulice: 10 Lutego, Cmentarna, Piaskowa, Przerwy-Tetmajera, Spokojna.

autor: Przemysław Anusiewicz, SP nr 4

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?