SPIN

„Bal w pokoju lal” – teatrzyk w wykonaniu rodziców

Aneta Borkowska czwartek, 7 czerwca 2018, 07:12 Społeczeństwo

4 czerwca z okazji Dnia Dziecka w Miejskim Przedszkolu nr 9, odbyło się przedstawienie pt.: „Bal w pokoju lal” w wykonaniu rodziców.

Aktorzy zaprezentowali inscenizację promującą zdrowy styl życia, czyli ruch/taniec to zdrowie. Dzieci miały możliwość osobistego przeżywania inscenizacji, mogły podejść, przywitać się z aktorami czy też zrobić pamiątkowe zdjęcie. Uczestniczyły we wspólnej zabawie, śpiewały piosenki i tańczyły.

Każdy rodzic doskonale przygotował się do wyznaczonej roli, wcielając się w swoją postać. Ujrzeć można było: misia, lale i pajace. Przedstawienie wzbudziło u dzieci pozytywne emocje, a także zachwyt i podziw, dlatego nagradzano aktorów gromkimi brawami. Możliwość spotkania rodziców ze swoimi pociechami w takich okolicznościach daje poczucie zadowolenia, spełnienia i wzruszenia.

Dziękujemy rodzicom – aktorom z gr. IV i V, za zaangażowanie się i przygotowanie przedstawienia. Nad całością czuwały panie: Małgorzata Klukowska i Katarzyna Jajszczak.

Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić, zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc geniuszu”. Johann Wolfgang von Goethe

źródło: MP nr 9

Komentarze (1)

  1. emilka dodano 3 lata temu

    Super. super najfajniejszy był Miś to mój mąż-
    lala Emilka . Bawiliśmy się świetnie .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?