Pogoń spadła do drugiej ligi

redakcja środa, 13 czerwca 2018, 19:00 Aktualnie, Sport

Siedlecka Pogoń przegrała w barażowym rewanżu na własnym boisku 1:2 z Garbarnią Kraków. Pierwszy gol padł w doliczonym czasie pierwszej połowy, zdobył go Filip Wójcik. Kolejny w 80., jego autorem był Krzysztof Kalemba. Honorową bramkę w 87. minucie zdobył Damian Świerblewski.

– Po dzisiejszym meczu zastanawiam się nad sensem swojego zawodu – powiedział podczas konferencji prasowej szkoleniowiec Pogoni. Dariusz Banasik zapewniał, że bardzo zależało mu na wygranej i że winę za przegrane spotkanie bierze na siebie.

– Dramat tyle mogę powiedzieć – tak skomentował spotkanie kapitan klubu Rafał Misztal . – Mieliśmy wyjść na ten mecz skoncentrowani i walczyć, pierwsza połowa dramatyczna, po części mój błąd przy bramce. Zagraliśmy za słabo tak jak w kilku innych spotkaniach, które miały decydujące znaczenie na ten ostateczny wynik. Przeprosiny tu nic nie dadzą, widocznie nie zasłużyliśmy swoją postawą by grać w następnym sezonie w pierwszej lidze – dodał.