SPIN

Oczami Kobiet: „Na głęboką wodę”

Aneta Borkowska wtorek, 19 czerwca 2018, 18:07 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 27 czerwca o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można dramat „Na głęboką wodę”.

Claire i Donald Crowhurst to szczęśliwe i zakochane w sobie małżeństwo z trójką dzieci. Gdy rodzinny biznes plajtuje Donald decyduje się na ryzykowny krok, by zapewnić byt rodzinie. Pomysłowy wynalazca, weekendowy żeglarz postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata – Sunday Times Golden Globe. Bez doświadczenia, bez przygotowania, nie zbaczając z trasy musi przetrwać samotną podróż i wygrać wyścig. Donald za wszelką cenę chce osiągnąć sukces, którym zasłuży na podziw najbliższych. Wspierany przez ukochaną żonę i kibicujące mu dzieci wyrusza w niebezpieczną podróż. Na co zdobędzie, by wygrać z żywiołem i nie zawieść tych, na którym najbardziej mu zależy?

Reżyseria: James Marsh / Scenariusz: Scott Z. Burns / Gatunek: dramat / Kraj produkcji: Wielka Brytania / Rok produkcji: 2018 / Czas trwania: 101 minut / Obsada: Rachel Weisz, Colin Firth, David Thewlis, Jonathan Bailey, Genevieve Gaunt, Sebastian Armesto, Adrian Schiller

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.