SPIN

Oczami Kobiet: „Czego życzy sobie kobieta”

Aneta Borkowska piątek, 29 czerwca 2018, 10:02 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 18 lipca o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można komedię romantyczną „Czego życzy sobie kobieta”.

Senna Burges jest projektantką mody, ale jej życie dalekie jest od wymarzonego ideału. Mimo, że umawia się z młodszymi mężczyznami – nie może znaleźć właściwego partnera, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Nawet pomoc w poznawaniu nowych kandydatów, którą zajmuje się jej najlepsza przyjaciółka nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Wszystko się zmienia, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama. Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem, ani gwiazdą rocka, ale Senna znajduje w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego – dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny – ona i Adam wpadają na siebie ponownie. Czy tym razem im się uda? Życie, podobnie jak urodzinowe prezenty – pełne jest niespodzianek!

Reżyseria: Susan Walter / Scenariusz: Susan Walter / Gatunek: komedia, romans / Kraj produkcji: USA / Rok produkcji: 2017 / Czas trwania: 94 minuty / Obsada: Sharon Stone, Tony Goldwyn, Famke Janssen, Ellen Burstyn, Liza Lapira, Caitlin Fitzgerald, Jason Gibson

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.