SPIN

Sobiło zostaje, wraca Pławucki

Aneta Borkowska czwartek, 12 lipca 2018, 06:24 Sport

SKK rozpoczyna budowanie składu. Dobra wiadomość dla kibiców, w klubie zostaje Rafał Sobiło. W przyszłym sezonie reprezentować barwy SKK będzie także Marcin Pławucki, który wraca do Siedlec.

W Siedlcach pozostanie kapitan Rafał Sobiło. 28-letni zawodnik związany jest z naszym klubem od 2012 roku. W poprzednim sezonie był czołowym zawodnikiem SKK, notował średnio 12.1 punktu, 2.7 zbiórki oraz 2 asysty na spotkanie. Od wielu lat utrzymuje równą i wysoką formę.

Marcin Pławucki wraca do Siedlec po rocznej przerwie. Rozgrywający reprezentował barwy SKK w sezonie 2016/17. Rozegrał wówczas 32 mecze, notując średnio 10.6 punktu oraz 5.8 asysty na spotkanie. W ubiegłych rozgrywkach był koszykarzem WKS Śląsk Wrocław, w którym zanotował kilka znakomitych występów.

Kolejnych zawodników, którzy reprezentować będą barwy SKK klub zaprezentuje jutro. A tu przypominamy, że z klubu odeszli Kamil Czosnowski i Mateusz Migała

źródło: SKK Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?