SPIN

Dwóch nowych zawodników w Pogoni

Aneta Borkowska poniedziałek, 16 lipca 2018, 07:10 Sport

Pogoń Siedlce kompletuje kadrę na nowy sezon. Klub zakontraktował dwóch nowych zawodników: Michała Wrzesińskiego oraz Bartosza Wiktoruka.

28-letni Michał Wrzesiński zaczynał karierę w ŁKS Łódź. Później ścieżki jego kariery biegły przez Concordię Piotrków Trybunalski, GLKS Nadarzyn, Sokół Aleksandrów Łódzki, Lech Rypin, Calisię Kalisz, Ostrovię 1909 Ostrów Wielkopolski, ponownie Sokół i Pelikana Łowicz. W minionym sezonie skrzydłowy zdobył 13 bramek w 32 meczach. Wrzesiński będzie występował w Pogoni z numerem 14. Związał się z klubem roczną umową.

Bartosz Wiktoruk to pierwszy młodzieżowiec, który trafił do Pogoni latem 2018 roku. 19-letni środkowy pomocnik ostatnio występował w juniorskiej drużynie Villareal CF. W międzyczasie występował na wypożyczeniu w CD Roda. Przed wyjazdem do Hiszpanii grał w Hetmanie Białystok. Ma na swoim koncie ponad 30 występów w juniorskich reprezentacjach Polski. Wiktoruk będzie występował w Pogoni z numerem 16. Młodzieżowiec parafował dwuletnią umowę.

źródło: MKP Pogoń Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?