SPIN

Dwóch nowych zawodników w Pogoni

Aneta Borkowska piątek, 20 lipca 2018, 12:20 Sport

Siedlecka Pogoń zakontraktowała dwóch nowych zawodników. Zespół zasilą 25-letni Szymon Przystalski oraz 19-letni Józef Burta. Pogoń przedłużyła również kontrakt z Pawłem Łydkowskim.

Szymon Przystalski związał się rocznym kontraktem z Pogonią Siedlce. Środkowy obrońca poprzedni sezon spędził w Stali Mielec. W klubie z Podkarpacia rozegrał zaledwie dwa niepełne mecze ligowe. Zdecydowanie lepszy był dla niego czas spędzony w Odrze Opole, z którą świętował awans z II do I ligi. Ma w swoim cv również grę w: Orle Babienice/Psary, Ślęzy Wrocław i Śląsku Wrocław. Przystalski będzie występował w Pogoni z numerem 3.

Józef Burta wraca do Pogoni Siedlce. Niespełna 19-letni bramkarz ostatnio występował na wypożyczeniu z Legii Warszawa do Victorii Sulejówek. Burta to wychowanek Pogoni. W 2015 roku wpadł w oko działaczom Legii i przeniósł się na Łazienkowską. Sezon 2017-18 spędził na wypożyczeniu w Victorii Sulejówek. W III lidze rozegrał osiem spotkań. Pogoń pozyskała Burtę na zasadzie transferu definitywnego. Obie strony podpisały trzyletni kontrakt. W Pogoni będzie występował z numerem 1.

źródło: MKP Pogoń Siedlce

 

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?