SPIN

Święto Policji w Siedlcach

Aneta Borkowska sobota, 21 lipca 2018, 08:44 Społeczeństwo

W piątek (20 lipca) siedlecka policja obchodziła swoje święto. Obchody rozpoczęła msza w siedleckiej Katedrze, druga część uroczystości odbyła się w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Komendant Miejski Policji podinsp. Andrzej Dziewulski podziękował nie tylko policjantom, ale także tym pracownikom komendy, którzy nie noszą policyjnej odznaki. Wręczył policjantom akty mianowania na wyższe stopnie.

W tym roku awansowało w stopniu 65 funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Ponadto 2 policjantów otrzymało Medal Złoty za długoletnią służbę, a 5 funkcjonariuszy otrzymało Medal Srebrny za długoletnią służbę. Komendant Wojewódzki Policji zs w Radomiu szczególnie wyróżnił 11 funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Policji nagrodami za zaangażowanie w obowiązki służbowe.

Uroczystość uświetniła orkiestra dęta Zakładu Linii Kolejowych Polskich Kolei Państwowych PLK S.A w Siedlcach, pod batutą kapelmistrza Tomasza Gronowskiego.

autor: kom.Agnieszka Świerczewska, KMP Siedlce

5 komentarzy

 1. Pawel dodano 3 lata temu

  Msza sw. musi byc.

 2. do Pawel dodano 3 lata temu

  Bo bez mszy swieto jest niewazne.

 3. TakTak dodano 3 lata temu

  Kazali Wam iść na mszę, czy Was nie zaprosili ?

 4. Ehh dodano 3 lata temu

  Kodziarze jak zwykle plują nienawiścią…

 5. do Pawel dodano 3 lata temu

  Stwierdzam tylko smutny fakt i tyle.Pare lat temu dalem sobie ja i moja rodzina spokoj od tej zlodziejskiej organizacji.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?