SPIN

HELIOS: „Mamma Mia! Here we go again” w cyklu Kino Kobiet

Aneta Borkowska czwartek, 9 sierpnia 2018, 10:13 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Drogie Panie, jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami. Znajdź czas dla siebie. Zostaw męża, partnera, chłopaka w domu i … w poniedziałek 20 sierpnia do kina Helios w Siedlcach. To będzie niezapomniany wieczór.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

20 sierpnia – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Mamma Mia! Here we go again”.

MOTYW WIECZORU: Na sierpniowe Kino Kobiet. zapraszamy w stylizacjach z lat 80 tych! Mile widziane odzienie z weluru, lajkry, kreszu i „trwała” fryzura. Nie bójmy się kiczu – ten jeden raz!

ATRAKCJA WIECZORU: Drogie Panie! Tego wieczoru przygotowaliśmy dla Was coś niezwykłego, pokaz Chippendales w wykonaniu grupy „Models FX”. Zapraszamy na występ przystojnych i skąpo odzianych mężczyzn. Tancerze z Models FX obok tańca i idealnej sylwetki, wykazują się dużą kulturą osobistą oraz kreatywnością. Z pewnością wzbudzą wielkie zainteresowanie wśród Pań w każdym wieku.

Atrakcje dla Pań przed seansem trwają ok. 45-60 min. Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

reklama Helios Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.