SPIN

Oczami Kobiet: 41 dni nadziei

Aneta Borkowska środa, 15 sierpnia 2018, 10:14 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 22 sierpnia o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można melodramat „41 dni nadziei”. Zrealizowany z ogromnym rozmachem, oparty na prawdziwych wydarzeniach film o wielkiej miłości i walce o przetrwanie w obliczu jednego z największych sztormów w dziejach.

Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

Reżyseria: Baltasar Kormakur / Scenariusz: Aaron Kandell, Jordan Kandell / Gatunek: melodramat, przygodowy / Kraj produkcji: USA / Rok produkcji: 2018 / Obsada: Shailene Woodley, Sam Claflin, Jeffrey Thomas

reklama NoveKino

Możliwość komentowania jest wyłączona.