SPIN

Dwie wycieczki po Siedlcach

Aneta Borkowska wtorek, 28 sierpnia 2018, 11:13 Społeczeństwo

Już 1 i 2 września, podczas Dni Siedlec oraz Dni z Doradztwem Rolniczym, będzie można poznać nasze miasto od zupełnie innej strony.

Każdego z tych dwóch dni o godzinie 13., będzie czekał specjalny autobus, który zabierze chętnych w podróż w przewodnikiem po najważniejszych siedleckich inwestycjach. Na trasie wycieczki znajdą się największe firmy i zakłady przemysłowe oraz najważniejsze inwestycje z ostatnich lat. Start spod Ratusza. Wycieczka jest bezpłatna.

Dodatkowo 2 września dla osób chcących poznać tajemnice historii naszego miasta – odbędzie się wycieczka po zespole pałacowo-parkowym. Podczas wycieczki przewodnik opowie historię jednego z najważniejszych siedleckich zabytków: pałacu księżnej Aleksandry Ogińskiej oraz odsłoni sekrety parku Aleksandria. Wycieczka odbędzie się ramach cyklu pt.: „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Start o godz. 16. spod Centrum Informacji Turystycznej, ul. Pułaskiego 7.

źródło: PTTK oddział „Podlasie” w Siedlcach.

Komentarze (1)

  1. zart jakis dodano 3 lata temu

    😂😂😂😂😂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?