SPIN

Spektakl „Dwie pary do pary” już 19 września

Aneta Borkowska wtorek, 4 września 2018, 20:11 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

„Dwie pary do pary” to spektakl, który 19 września o godz. 19:00 zainauguruje VII Ogólnopolski Festiwal Teatrów „Sztuka plus Komercja”.

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar…

Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Autorzy Billy Van Zandt & Jane Milmore / Reżyseria Olaf Lubaszenko / Przekład Emilia Miłkowska / Kostiumy Tomasz Jacyków / Scenografia Dorota Banasik / Opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz / Asystenki reżysera Halina Bednarz i Anna Modrzejewska

Obsada: Marta Wierzbicka, Lesław Żurek, Patrycja Kazadii, Piotr Gawron-Jedlikowski, Hiroaki Murakami

Bilety online TUTAJ

reklama Open Teatr

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?