SPIN

„Szkoła tyczki” w Siedlcach – głosuj

Aneta Borkowska wtorek, 4 września 2018, 16:24 Sport

Projekt Siedleckiego Klubu Sportowego „FENIKS” – „Szkoła tyczki” bierze udział w ogólnopolskim konkursie Lokalni Herosi. Do wygrania są pieniądze na zakup profesjonalnego zeskoku do skoku o tyczce, który pozwoli siedleckiej młodzieży na trenowanie tej widowiskowej dyscypliny lekkoatletycznej.

Lokalni Herosi to ogólnopolska akcja promująca lokalną przedsiębiorczość w dziedzinach sportu, kultury czy ekologii. W ramach 100-lecia niepodległości zostało wyłonionych 100 inicjatyw przedsiębiorców, którzy zdobyli na ich realizację fundusze od 10 tys. do 100 tys. zł.

Jedynym projektem z Siedlec biorącym udział w konkursie jest „Szkoły tyczki”. Celem inicjatywy jest zakup zeskoku treningowego do skoku o tyczce o wartości 63 tysiące złotych. Materac trafi na wyposażenie stadionie lekkoatletycznym Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ulicy Bolesława Prusa 6.

Aby pomysł został zrealizowany, potrzebujemy Waszych głosów. Wystarczy wejść na stronę inicjatywy i kliknąć https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/szkola-tyczki/. Oddanie głosu zajmuje tylko kilka sekund, nie wymaga rejestracji ani podawania swoich danych. Głosować można codziennie do 14 października.

źródło: ARMS

 

 

Komentarze (1)

  1. justyna zdych dodano 2 lata temu

    głosuje żeby odnowili na sieleckiej kucharza

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?