SPIN

Awaria oświetlenia na stadionie

Aneta Borkowska piątek, 7 września 2018, 13:41 Aktualnie, Siedlce

W związku z awarią oświetlenia na stadionie przy Jana Pawła II mecz siedleckiej Pogoni z Widzewem Łódź odbędzie się 22 września o godz. 15. Oświetlenie zostało uszkodzone w trakcie Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym.

– Podczas imprezy jeden z wystawców tak niefortunnie cofnął, że uderzył w centrale głównego oświetlenia – mówi Grzegorz Orzełowski, prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce. – Z zewnątrz skrzynki się nie uszkodziły, ale się przewróciły. Ponieważ cały system jest na gwarancji to my ich otworzyć nie możemy, może to zrobić jedynie ta firma, aby nie stracić gwarancji – dodaje.

Terminy meczów siedleckich drużyn nie są zagrożone, zmienić się mogą jedynie godziny.

– Jeżeli się okaże, że uszkodzenia są duże, ale to musi już ocenić firma, która zrobi to w następnym tygodniu to może jeszcze dwa czy trzy mecze będę musiały zostać rozegrane o innej godzinie. Spotkania z 18 i 19 będą przesuwane będą na godzinę 14 i 15 – dodaje prezes.

źródło: MKP Pogoń Siedlce

3 komentarze

  1. lesio dodano 3 lata temu

    wykonawca pewnie naprawi,ale nie w ramach gwarancji.To nie jego wina ,że ktoś uszkodził skrzynkę.Zapłacić będzie musiała ARMS. To logiczne.

  2. Edek dodano 3 lata temu

    Co Dni z doradztwem mają wspólnego z oświetleniem stadionu?

  3. ktosik dodano 3 lata temu

    Pójdzie z OC sprawcy.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?