SPIN

Otwierają Łukowską

Aneta Borkowska piątek, 12 października 2018, 11:34 Siedlce

Utrudnienia wreszcie się skończą. W poniedziałek (15 października) o godz. 8.30 uroczyste oddanie do użytku zmodernizowanej ulicy Łukowskiej.

Inwestycja była kontynuacją zadania z roku 2016, kiedy to wykonano I etap przebudowy ul. Łukowskiej odcinek od ul. Składowej i Targowej do ul. Południowej. W tym roku podczas prac, które trwały od 1 sierpnia do 15 października wykonano kanalizacje deszczową, przebudowano nawierzchnię ulicy, wykonano ciągi pieszo – rowerowe, zmodernizowano oświetlenie uliczne oraz przebudowano zatokę dla autobusów.

Inwestycja została dofinansowana w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej. Koszt całkowity zadania wynosi 2 174 500 zł, a otrzymana dotacja to 1 304 700 zł.

źródło oraz foto UM Siedlce

5 komentarzy

 1. Eska dodano 3 lata temu

  Kto otwiera? Z tytułu wynika, że oni. Kto to są oni readakcjo?

 2. Siedlczanin dodano 3 lata temu

  władza nasza 🙂

  • Tomasz dodano 3 lata temu

   Władza to my! Nie żadni oni!

 3. Rozwój dodano 3 lata temu

  Dobrze że nasze miasto się rozwija w dobrym kierunku. Liczę że na stanowisko wójta wejdzie pan Orzełowski który rozbuduje nasze drogi jeszcze bardziej.

  • Siedlczanin od urodzenia dodano 3 lata temu

   Pan Orzyłowski najlepiej jak by się zajął tym co umie najlepiej – muzyką.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?