SPIN

Policja poszukuje świadków wypadku

Aneta Borkowska środa, 24 października 2018, 10:59 Siedlce

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków zdarzenia do którego doszło wczoraj (23 października) na ul. Partyzantów.

Około godz. 15.00 kierujący samochodem KIA Ceed, koloru srebrnego o początkowych nr rej WS 14 … jadący od strony centrum miasta w kierunku ul. Garwolińskiej, na oznakowanym przejściu dla pieszych (na wysokości Szkoły Podstawowej Nr 5) potrącił dwóch chłopców w wieku 12 i 13 lat. Auto ma prawdopodobnie uszkodzone lusterko boczne od strony pasażera.

W wyniku tego zdarzenia jeden z chłopców doznał poważnych obrażeń ciała i przebywa w Szpitalu Mazowieckim w Siedlcach.

Policja prosi wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadające istotne informacje z nim związane o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

autor: kom. Agnieszka Świerczewska

2 komentarze

  1. Magda dodano 3 lata temu

    Rodziców chłopców proszę o kontakt e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl

  2. Kierowca dodano 3 lata temu

    Skoro auto ma uszkodzone prawe lusterko to domniemuję, że piesi wtargnęli na jezdnię. Bo na pasach też trzeba się upewnić, że można je przejść bezpiecznie a nie bez rozglądania się, żwawym krokiem "sobie idę".

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?