SPIN

Spotkanie z Karolem Tchórzewskim, przyjedzie także Kaczyński

Aneta Borkowska środa, 24 października 2018, 16:44 Aktualnie

Jutro (25 października) o godz. 18. w Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się spotkanie z kandydatem na prezydenta Karolem Tchórzewskim oraz z kandydatem na wójta gminy Siedlce Mariuszem Orzełowskim. W spotkaniu weźmie udział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

22 komentarze

 1. mor dodano 3 lata temu

  a po co konus przyjedzie/

  • siedlczanin dodano 3 lata temu

   jeden z nielicznych konusów, mały człowieku

  • nie wiesz? dodano 3 lata temu

   błogosławił będzie pomazańców

 2. Max Golonko dodano 3 lata temu

  Ciekawe czy trawę będą malować i asfalt wylewać przed przyjazdem Naczelnika??

  • moherek dodano 3 lata temu

   Nieeee! Ulicami woda poplynie!

 3. Anonim dodano 3 lata temu

  Widać strach zajrzał Pisowi w oczy, że Karolek może przegrać. Tak naprawę Siedlce są największym miastem w Polsce gdzie w I turze w wyborach na prezydenta wygrało PIS. Nowy Sącz trochę większy ale PIS ma tam niewielką przewagę.

  • Beata dodano 3 lata temu

   Myślę dokłądnie tak samo. Przyejżdżają posiłki

 4. Beata dodano 3 lata temu

  Bardzo dobrze, niech przyjeżdża to znaczy, że PiS daje poparcie samego naczlenika a to znaczy, że Prawo i Sprawiedliwośc się boi.
  Nie są tak pewni zwycięstwa jak miesiąc temu.

  • siedlczanin dodano 3 lata temu

   a kogo się boi? Tylko Beatki

   • Beata dodano 3 lata temu

    Jest coś czego PiS boi się najbardziiej – porażki.
    Te wybory mogły być papierkiem lakmusowym przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. I okaząło się, że PiS je przegrało. Jeśli weźmiemy skalę obietnic złożonych przez kandydatów, szantaże ze strony ministrów, członków rządu i jak by nie patrzeć kolejne pieniądze rozdawane lekką ręką z naszych podatków, to wynik Prawa i Sprawiedliwości jest przerażająco niski.
    Tego się boi PiS, że nadchodzi koniec rządów. Apetyty i pewność siebie były jak u Platformy 3 lata temu a tu nagle plask na gołą pupę 🙂

    • Skubikowski dodano 3 lata temu

     Jesteś Beato niepoważna. Jak możesz pisać takie brednie, ze PiS przegrało ? Fakty są inne, a nawet poprawili wynik z przed ostatnich wyborów samorządowych.

     A ponadto żenujące jest to kto wygrywa w Polsce w dużych miastach. Otóż zwycięża przez nokaut osoba, na której ciąży sądowa kondemnatka za oszustwo; jeśli w w Olsztynie zwycięża – i to głosami kobiet – kandydat z poważnym zarzutem o gwałt; jeśli w Poznaniu wygrywa ostentacyjny protektor dewiantów; jeśli w Gdańsku najlepszy i prawdopodobnie biorący rezultat osiąga lokalny kacyk, który ma 36 kont bankowych, więc nic dziwnego, że o nich „zapomina”; jeśli wreszcie w stolicy wygrywa w pierwszej turze nie tylko kompletne zero umysłowe, ale środowiskowy i polityczny dziedzic gigantycznego złodziejstwa w Ratuszu, to znaczy, że żadne normy moralne nie mają dla Jaśnie Nieoświeconego Demosu żadnego znaczenia, że wolno najbezczelniej kraść, gwałcić i naruszać wszystkie inne przykazania Dekalogu.

     • Beata dodano 3 lata temu

      To nie są brednie – takie są fakty. PiS przegrało – patrząc na to co w ostatnich tygodniach się działo. Każdy wynik poza wygraną i samodzielnym rządzeniem jest w przypadku PiS porażką. PiS wygrało wybory parlamentarne przez 3 lata realizuje swój program, rozdaje pieniądze, kampanię samorządową robią na modłę parlamentarną, rozdają jeszcze więcej a prawda jest taka, że większośc sejmików wojewódzkich nie zostaŁA przejęta.
      Nie neguję, że zrobiło lepszy wynik niż 4 lata temu, ale w przypadku tego jak zmieniają państwo – taki wynik to porażka. \
      I chyba nikt, kto obiektywnie na to patrzy, nie ma co do tego wątpliwości.
      Nie lubię rozmawiać i pisać z ludźmi, którzy obrażają innych. Pana argumentacja jest żadna. Bo ja nie dyskutuję o tym kto gdzie wygrał, kto jest zerem umysłowym, kto pomylił Pragi, kto groził komisarzami. Ja podsumowałam fakty, a fakty są takie że mobilizacja PiS i obietnice PiS były odwrotnie proporcjonalne do wyniku wyborów.
      Czyli porażka.

     • Jarosław dodano 3 lata temu

      …. brednie. Żółć ci rozum zalewa.

  • Elza dodano 3 lata temu

   Suwerena się boi, suwerena
   Warto żyć…

 5. to jasne dodano 3 lata temu

  Strach przesłania racjonalne działania. Ale na takie tricki Siedlczanie się nie nabiorą. Są mądrzy. Chcą samodzielnego Prezydenta. Będzie nim Sitnik. Poseł Kaczyński nie pomoże.

 6. wika dodano 3 lata temu

  A ja myślę,że wyborcy pani Daniel zagłosują na Sitnika.

 7. smiech na sali dodano 3 lata temu

  To bardzo dobry ruch ze strony PiS i prezent dla kontrkandydatów. W wyborach ociągali się młodzi – a myślę, że na młodych pan prezes działa lepiej niż czerwona płachta na byka 🙂
  Wizyta Kaczyńskiego tylko zmobilizuje tych, którzy z obrzydzeniem patrzą na politykę nienawiści, obietnic bez pokrycia, zacietrzewienie i politykę anty-europejską, rozdawnictwo i nepotyzm.
  Można powiedzieć, że to lepsze posunięcie niż jakiekolwiek inne.

 8. Tonix dodano 3 lata temu

  Żaden z kandydatów nie ma doświadczenia w zarządzaniu miastem, ale Sitnik przynajmniej dał się poznać jako dobry i sprawny gospodarz w szkołach i MOSIRZE, Tchórzewski nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu i na dodatek jest taki ,,nijaki".

 9. maciek dodano 3 lata temu

  pomimo, że Pan Sitnik nie jest do końca z mojej "bajki", to widząc szansę na dokonanie się w naszym mieście wreście pozytywnej zmiany ja i moja liczna rodzina zagłosujemy na niego. Uważam jednak, że aby "słowo" stało się "ciałem" konieczne jest porozumienie się wszystkich myślących podobnie bez względu na sympatie i przynależność partyjną. Trzeba przewietrzyć Siedlce!!!!

 10. Anonim dodano 3 lata temu

  Francik. Karzeł – portkami trzęsie bo tylko na wschodzie to miasto jeszcze do wzięcia mu zostało ale chyba się przeliczy a Karolek prominent tatusia odejdzie z niczym. Tylko osoba Pana Sitnika tutaj może się liczyć.

 11. Andy dodano 3 lata temu

  Brednie opowiadacie, jak Sitnik może rządzić jak nie ma większości w radzie

 12. Elza dodano 3 lata temu

  Był i Kaczynski i minister infrastruktury…
  I od prezydentów się wyzywali…
  Nooooooo, pełna panika w PiS-ie …
  Chciaż dla tych chwil, chce się żyć ….

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?