SPIN

Spotkanie z Tchórzewskim: o hejcie, programie i nadziei

Aneta Borkowska czwartek, 25 października 2018, 19:38 Aktualnie

Dziś (25 października) w Centrum Kultury i Sztuki odbyło się spotkanie z kandydatem na prezydenta Karolem Tchórzewskim. W spotkaniu wziął udział także Wojciech Kudelski oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński.

– Większość samorządów w tym regionie jest opanowana przez ludzi prawicy. Udało nam się tchnąć w ludzi wiarę i nadzieję, że przy dobrych rządach centralnych, Polska Wschodnia będzie się rozwijać – powiedział Kudelski. – W końcu oczy władz centralnych zwróciły się w naszym kierunku. I została wisienka na torcie – druga tura wyborów, w której, w wielu samorządach walczyć będą ludzie Prawa i Sprawiedliwości lub nasi koalicjanci. Teraz oczekujemy, bo jest pan wielkim autorytetem w Polsce wschodniej, że pana głos dotrze to tych ludzi, którzy nie zdążyli na głosowanie w niedzielę, albo do tych, którzy się wahają i pójdą do wyborów 4 listopada – dodał.

Kandydat na prezydenta Karol Tchórzewski przedstawił swój program, który bardzo spodobał się prezesowi PiS. „Kiedy słucham programu to nawet czuję zazdrość, że w Warszawie nie było takiego pomysłu, ten program 500 plus do matury, te posiłki dla seniorów, to doskonałe rozwiązani” – skomentował.

Sam kandydat na prezydenta Siedlce odniósł się do kampanii w pierwszej turze.

– Łączą nas dwie rzeczy: miłość do Polski i Siedlec. Leży nam na sercu dobro miasta. Zjednoczeni dla Siedlec osiągnęli większość. Będziemy konsekwentnie realizować nasz program – mówił na spotkaniu. – Wyborcy staną przed dylematem czy zagłosować przeciwko Tchórzewskiemu czy za nim. Spotkałem się z ogromna falą hejtu. Chyba jestem jedynym lokalnym działaczem, którym tak interesowały się ogólnopolskie media. I dobrze. Niech się interesują, ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy na antypisowskiej retoryce rozwinie się miasto?

11 komentarzy

 1. nie dla pislamu dodano 3 lata temu

  Jaka z was prawica? Jaka miłośc do Polski? Lewica zalewająca Polskę imigrantami.

 2. Roki dodano 3 lata temu

  Mając dwadzieścia parę lat małolat dostaje pierwsze miejsce do sejmiku z listy tak zwanego piś tatuś . Następnie jest zatrudniony w spółce PEC jako pracownik do podpisywania obecności , następnie prezes tej spółki słaby fachowiec zwalnia miejsce i dostaje fuchę w Warszawie po to żeby synuś został prezesem PEC. A następnie tatuś i koleś tatusia Kudelski zaplanowali synusia wystawić na prezydenta miasta ośmieszając się do spodu i przy okazji tak zwane prawo i niesprawiedliwość .

 3. wyborca dodano 3 lata temu

  Podoba mi się ten program
  Tak trzymać

 4. Maciek dodano 3 lata temu

  Nie głosuję na dynastię

 5. pako dodano 3 lata temu

  Mnie też bardzo podoba się program p.Karola i dlatego z całą moją rodziną oddamy na Niego głos w wyborach na prezydenta.

 6. moim zdaniem dodano 3 lata temu

  Moim zdaniem, Karola T. nie spotkała wyjątkowa ilość hejtu. Prawdę należy nazywać prawdą. Ot co. Nie ma co się użalać. Trzeba być samodzielnym. Fotki premiera, ministra etc. nie wystarczą. tak jak wczorajsze spotkanie, które "wygrał" Sitnik.

 7. oj bieda aż piszczy dodano 3 lata temu

  Co za biedna redakcja nie dysponuje żadnym zdjęciem ze spotkania, na którym było ponad 400 osób, za to Sitnika "bezstronni" dziennikarze pokazują w pełnej krasie z pięcioma osobami w tle.

 8. siedlczanin dodano 3 lata temu

  Sitnik to PO, w poprzednich wyborach wspierał go Halicki a teraz Platforma a raczej jej lewicowa część i Nowoczesna.

 9. Bodek dodano 3 lata temu

  Brawo Karol. Jesteś bardzo skuteczny, cieszę się że będziemy mieli takiego prezydenta

 10. ja dodano 3 lata temu

  Wolę przyłączyć się do nazistów, komunistów i muzułmanów niż trzymać z katolickimi polakami. Jesteście największym złem na ziemi.

 11. eli75 dodano 3 lata temu

  "Łączą nas dwie rzeczy: miłość do Polski i Siedlec. Leży nam na sercu dobro miasta. Zjednoczeni dla Siedlec osiągnęli większość. Będziemy konsekwentnie realizować nasz program " – jestem za!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?