SPIN

Zmiana organizacji ruchu

Aneta Borkowska wtorek, 30 października 2018, 12:21 Siedlce

Od czwartku (1 listopada) do piątku (2 listopada) zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu umożliwiająca sprawny dojazd do siedleckich cmentarzy. Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest 2 listopada ok. godz. 18.

Dojazd do cmentarza centralnego

Dojazd do cmentarza centralnego będzie odbywał się podobnie, jak w latach poprzednich. Na ulicach dojazdowych zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy, który zapewni sprawny przejazd w tej okolicy. Parking znajdujący się na terenach prywatnych na rogu ulic Piaskowej i Popiełuszki jest parkingiem płatnym. Bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane będą przy ul. Cmentarnej oraz Przerwy-Tetmajera. Wydział Dróg Urzędu Miasta proponuje parkowanie na bezpłatnych parkingach zlokalizowanych na terenie szkół „Samochodówki” i „Ekonomika” (wjazd od ul. ks. Jerzego Popiełuszki, wyjazd ul. Krystyny Osińskiej do ul. Cmentarnej).

Dojazd do cmentarza Janowskiego

Dojazd do cmentarza przy ul. Św. Faustyny Kowalskiej będzie odbywał się podobnie jak w latach poprzednich.

źródło: UM Siedlce

Komentarze (1)

  1. Zbigniewus dodano 3 lata temu

    Jak zawsze idioci zamiast zostawić auto nawet na Starzyńskiego i przespacerować się na cmentarz to będą stać w kilku godzinnym korku aby podjechać do samego cmentarza.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?