SPIN

Premiera spektaklu „Intryga” w wykonaniu Teatru „Dlaczego nie?”

Aneta Borkowska wtorek, 13 listopada 2018, 07:42 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 18 listopada (niedziela) o godz. 17. na premierę spektaklu „Intryga” w wykonaniu Teatru „Dlaczego nie?” działającego przy Siedleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku . Sala widowiskowa „Podlasie”.

Mąż i żona. Codzienne życie. Codzienne obowiązki. Czasem jednak męska część rodziny zdolna jest wymyślić misterny plan, by się od nich wykręcić i realizować własny scenariusz małżeństwa. Jednak mało jest takich rzeczy, które ujdą uwadze sprytnej żony. Pełna humoru i trzymająca w napięciu opowieść o perypetiach pewnego małżeństwa…

Scenariusz: Daniel Pugacz według pomysłu Grzegorza Rowickiego / Reżyseria: Mirosław Łukasiewicz

Teatr „Dlaczego nie?” to grupa pasjonatów teatru. Tworzą go głównie słuchacze SUTW, ale także młodzi przyjaciele naszego uniwersytetu, dzięki czemu teatr ma charakter międzypokoleniowy. Aktorzy dzielą się ze sobą swoim doświadczeniem aktorskim, ale także życiowym. Ostatnim osiągnięciem teatru jest zdobycie II miejsca na Regionalnym Festiwalu Twórczości Artystycznej Seniorów w 2017 r. Każda z dotychczasowych premier zyskała uznanie publiczności. Na deskach uniwersyteckiego teatru zagrano spektakle: „Spotkanie po latach”, „Zielona Gęś”, „Spotkania”, „Takie jest życie”, „O Pryszczycerzu i królewnie Pięknotce”, „Ślepcy”, „Podchody”, „Trzy Wiedźmy”, „Smok”. Reżyserem i instruktorem teatru jest Mirosław Łukasiewicz, absolwent pedagogiki ze specjalnością kulturalno-oświatową WSRP w Siedlcach oraz Reżyserii Teatrów Amatorskich w Warszawie.

Wstęp na zaproszenia – zaproszenia do odebrania w MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63.

reklama:MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.