SPIN

Spektakl „DalidAmore” ODWOŁANY

Aneta Borkowska czwartek, 15 listopada 2018, 12:20 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Spektakl „DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz” został odwołany przez organizatorów. Osoby, które zakupiły bilety proszone są o kontakt z Punktem Informacji Kulturalnej CKiS.

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 1 grudnia o 17. i 19.30 na spektakl „DalidAmore”. To kolejny spektakl po „Patty Diphusa”, z którym postanowiła się zmierzyć Ewa Kasprzyk jako reżyser i odtwórczyni głównej roli. Okazją do tego jest 85. rocznica urodzin wybitnej piosenkarki Dalidy.

DalidAmore”, to opowieść o wszechstronnej artystce, która sprzedała 170 milionów płyt i zdobyła wiele nagród za swoją twórczość. Posiadała nieziemski głos, którym wyśpiewała takie hity jak „Gigi Amoroso”, „Ti amo”, „Parole, parole” czy „Bambino”. Łącznie nagrała 500 piosenek w wielu językach. Dalida była kobietą o niezwykłej urodzie, którą uwielbiała publiczność. Na scenach całego świata odnosiła ogromne sukcesy, jednak jej życie prywatne w przeciwieństwie do życia scenicznego było pasmem niepowodzeń i smutnych historii. Na scenie obok Ewy Kasprzyk, zobaczymy tancerzy. Wspólnie spojrzą na życie Dalidy, kobiety uwielbianej przez miliony, ale samotnej i niezrozumianej przez nikogo. Na życie, w którym szaleńczo poszukiwała miłości, a zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. „DalidAmore” to historia o życiu w blasku Wielkiej Sceny.

Informacje o spektaklu

CZAS TRWANIA (z przerwą) – ok. 1 godz. 40 min.

OSOBY: Dalida – Ewa Kasprzyk / Aniołowie – Benjamin Diamouténé, Paweł Góralski, Kamil Krupicz, Jacek Wazelin, Mirosław Woźniak

Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, kasie Centrum Kultury i Sztuki i w sieci salonów EMPiK. Ceny biletów: 80zł, 110zł i 130zł. Rezerwacja telefoniczna: 607-907-704.

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.