SPIN

Motowigilia po raz piąty

Aneta Borkowska wtorek, 11 grudnia 2018, 06:34 Społeczeństwo

Siedleckie Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej KORBA już po raz piąty zaprasza na Motowigilię. Imprezie towarzyszyła będzie zbiórka zabawek dla dzieci z domów dziecka.

Wydarzenie w sobotę (15 grudnia) na Placu Sikorskiego od godziny 15:00. Będzie poczęstunek, muzyka, ognisko, pochodnie, grill i koncerty. Będą również drobne upominki dla dzieci. Oczywiście nie zabraknie samego Świętego Mikołaja.

W tym roku organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci do uczestnictwa w Akcji Świątecznej „List do Świętego Mikołaja”. Zasady są proste: trzeba napisać lub narysować swój List do Świętego Mikołaja, opowiedzieć w nim o swoich gwiazdkowych marzeniach, a następnie 15 grudnia o godz. 15.00 przyjść na Plac Sikorskiego i wrzucić swój list do Mikołajowej skrzynki na listy. Spośród wszystkich zebranych listów organizatorzy wybiorą ten najpiękniejszy (jeden lub więcej) i postarają się w miarę możliwości spełnić WSZYSTKIE marzenia w nim/nich zawarte. W liście należy zostawić numer telefonu lub adres mailowy do swojego rodzica lub opiekuna.

Przeprowadzona zostanie również akcja zbierania dobrych, używanych zabawek dla dzieci z domów dziecka.

Organizatorzy: MTZ Korba, FMB Siedlce, Gryf Siedlce, Stowarzyszenie Natura-lnie 4×4 oraz Enduro SRC, .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?