SPIN

Festiwal „Szła Kolęda 2019″

Aneta Borkowska czwartek, 20 grudnia 2018, 15:24 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 11 stycznia (piątek) o godz. 10. do Sali Białej na XIII Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2019″.

Celem festiwalu jest propagowanie działalności twórczej wśród dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie umiejętności śpiewania solowego i zespołowego oraz pogłębianie wiedzy o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze narodowej.

Przedszkolaki będą prezentować jeden utwór: kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczno-noworoczną w języku polskim lub języku obcym. Może to być występ solowy, w duecie lub z zespołem. Jury będzie oceniać: poziom warsztatu wykonawczego, oryginalność wykonania i ogólny wyraz artystyczny.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest wypełnienie elektronicznej karty zgłoszenia (dostępnej na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w zakładce „Szła Kolęda 2018”, którą należy przesłać do organizatora do 4 stycznia 2019 roku. Finaliści wystąpią w Koncercie Laureatów dnia 17 stycznia (czwartek) o godz. 18.00 w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6.

reklama MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?