SPIN

Koncert Noworoczno Charytatywny „New Year’s Party 2019”

Aneta Borkowska wtorek, 8 stycznia 2019, 15:48 Społeczeństwo, Zapowiedzi kulturalne

„New Year’s Party 2019” czyli XVI Gala Charytatywna w ramach corocznej Akcji „Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo”

Już 19 stycznia 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach w sali Podlasie odbędzie się Koncert Noworoczno Charytatywny pod nazwą „New Year’s Party 2019”. Jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 17:00. Podczas wydarzenia odbędzie się wiele atrakcji. Na scenie wystąpią słuchacze Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua oraz podopieczni Domów Dziecka wspieranych przez Akcję Charytatywną.

W wymiarze programowym Charytatywny Koncert Galowy New Year’s Party 2019 to uroczysty koncert, podczas którego dzieci i młodzież prezentują swoje umiejętności lingwistyczne i wokalne. Nasi uczniowie wykraczają poza szarą, codzienną rzeczywistość, a przede wszystkim nabywają dodatkowych umiejętności polegających na współpracy w grupie, czy też odnalezieniu swoich pasji w fazie organizacyjnej oraz przełamanie tremy i nabyciu doświadczeń w prezentacji przed dużym forum w fazie realizacyjnej.

Dochód z całego koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie dla dzieci z Domu Dziecka na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach, dzieci z Domu Dziecka „Dom Pod Kasztanami” w Siedlcach oraz dzieci niepełnosprawnych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Stoku Lackim.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej za ogromną wrażliwość i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.

reklama

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?