SPIN

Ferie stacjonarne z ARMS

Aneta Borkowska środa, 9 stycznia 2019, 16:42 Aktualnie, Sport


Ferie zimowe tuż, tuż. Zachęcamy do tego, by spędzić je na sportowo razem z nami. Jak co roku Agencja Rozwoju Miasta Siedlce organizuje stacjonarne ferie dla dzieci ze szkół podstawowych na miejskich obiektach sportowych.

Zajęcia będą odbywały się w pierwszym tygodniu ferii od poniedziałku 28 stycznia do piątku 1 lutego 2019 roku, w godzinach od 7:30 do 15:30.

W programie mnóstwo atrakcji i zajęć sportowych, m.in.

  • zajęcia aikido z senseiem,
  • siatkówka z zawodnikami 1-ligowego zespołu KPS Siedlce,
  • zajęcia rekreacyjne w Parku Wodnym Siedlce,
  • zajęcia w Tężni Solankowej,
  • turniej bowlingowy na kręgielni.

Nie zabraknie również wyjścia do kina. Wszystkim uczestnikom zapewniamy codzienne wyżywienie w formie drugiego śniadania i obiadu z dwóch dań, opiekę wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców oraz ubezpieczenie dzieci podczas wypoczynku. Na zakończenie turnusu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek.

Ferie rozpoczynać się będą codziennie na Ośrodku Sportu przy ul. B. Prusa 6, a kończyć w Parku Wodnym Siedlce (ul. Jana Pawła II 8).

Ze względu na charakter wypoczynku, obowiązuje strój sportowy i buty sportowe na zmianę. Koszt 5-dniowego turnusu wynosi 480 zł za osobę.
Zapisy prowadzone są codziennie – od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00 – 20:00 w Ośrodku Sportu przy ul. B. Prusa 6.

Dodatkowe informacje pod nr tel. 25 644 14 41 wew. 102.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.