SPIN

Wschodnia Izba Gospodarcza na czele Forum

Aneta Borkowska środa, 9 stycznia 2019, 06:37 Aktualnie

Jutro (10 stycznia) o godz. 12. w Hotelu Ibis Styles odbędzie się spotkanie podczas którego Wschodnia Izba Gospodarcza przejmie przewodniczenie Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego na 2019 rok.

W spotkaniu weźmie udział prezydent miasta Andrzej Sitnik, przedstawiciele zarządu Krajowej Izby Gospodarczej, Izb Gospodarczych należących do Forum, a także przedstawiciele firm członkowskich Wschodniej Izby Gospodarczej.

W 2005 roku powołano Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego, do którego należy 9 Izb Gospodarczych Mazowsza. Forum powstało w celu reprezentowania wspólnych interesów wobec władz wojewódzkich i krajowych, jak również instytucji działających na rzecz przedsiębiorczości i mających wpływ na gospodarczą rzeczywistość Mazowsza. Forum, co roku wybiera ze swojego grona wiodącą Izbę, która tę funkcję pełni przez okres jednego roku Zgodnie z zasadami, co roku obejmuje przewodniczenie nad Forum jedna z Izb członkowskich.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?