SPIN

Filmowe Poranki w kinie Helios

Aneta Borkowska wtorek, 5 lutego 2019, 08:42 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Kino Helios zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie. Filmowe Poranki „Bajeczki Maszy cz. 3” już w niedzielę (10 lutego) o godzinie 10:30.

Zobaczyć będzie można zestaw bajek: „Dziewczynka Kruszynka”, „Smolny byczek”, „Trzy prosiaki”, „Dzielny krawczyk”, „Koszmarna historia o dzieciach, które boją się świątecznych wierszyków”, „Smutna historia o przesądnej dziewczynce” oraz „Smutna historia o zasmarkanym chłopcu”.

Słynna z serialu „Masza i Niedźwiedź” sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku!

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki. W ramach Łamigłówek dzieci będą rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła.

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek – wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

  • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min] / projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności / pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek. Kino Helios zaprasza również na kolejne Filmowe Poranki – 24 lutego o godzinie 10:30.

reklama Helios Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.