SPIN

Grzegorz Orzełowski odwołany?

redakcja piątek, 22 lutego 2019, 14:52 Aktualnie, Siedlce

Wszystko wskazuje na to, że kolejna spółka miejska w Siedlcach zmieni prezesa. Tym razem ma chodzić o Agencję Rozwoju Miasta Siedlce. Rada nadzorcza miała odwołać z tej funkcji Grzegorza Orzełowskiego.

Biuro prezydenta Siedlec nie potwierdza tej informacji, ale jak przyznała p.o. rzecznika miasta Ewelina Raczyńska na przyszły tydzień planowana jest konferencja prasowa w tej sprawie.

10 komentarzy

 1. Roman dodano 2 lata temu

  A gdzie konkurs?

  • już nigdy pis w Siedlcach nie będzie rządził dodano 2 lata temu

   A co już konkurs? Od razu, ledwo co GO odwołany, a byś chciał konkurs. Rada nadzorcza ARMS, jak w przypadku PEC czy ZUO, ogłosi go w stosownym czasie.

   • zawsze siedlczanin dodano 2 lata temu

    Zamknij papę bezpartyjny bezzębny działaczu sitnikowy

 2. jola dodano 2 lata temu

  Miasto rozwinięte to jego odpowiednio wysoka lokata w rankingu miast w których warunki życia są atrakcyjne dla jego mieszkańców. To miasto w którym dobrze i przyjemnie się żyje, w infrastrukturę którego inwestuje przemysł, w tym również zachodni inwestorzy. Zachodnich inwestorów pozyskuje się poprzez wyjazdy na misje gospodarcze (takie wyjazdy są m. innymi organizowane przez samorządy wojewódzkie) jak i atrakcyjnymi warunkami inwestowania. Nie wiem, czy agencja rozwoju przygotowała i odpowiednio zareklamowała wśród inwestorów prezentację możliwości rozwoju naszego miasta. Agencja Rozwoju Miasta to bardzo prestiżowa ale zarazem i odpowiedzialna praca. Na pewno powinna być również doceniana. Tam powinni być zatrudnieni fachowcy. I spójrzmy, co z powyższego przynajmniej podjęła się do realizacji agencja ? Jeśli powyższa informacja się potwierdzi, to latami na efekt odwołania ktoś solidnie zapracował.

 3. Do Joli dodano 2 lata temu

  Przestań pić. Proszę.

  • pisać na trzeźwo dodano 2 lata temu

   Niechybnie coś brała!

 4. Jolka dodano 2 lata temu

  Pan Prezydent to realizator pragnień mieszkańców. Wie co robi. I słusznie.

  • elo dodano 2 lata temu

   super ze możemy teraz odpłatnie parkować albo więcej płacić za sport i kulturę

   prezydent Siedlec jest słaby to i nie ma się co dziwić ze decyzje są skabe

   Andrzej Słaby Sitnik

 5. konferencja dodano 2 lata temu

  Konferencja będzie po sesji w środę.

 6. Romuś dodano 2 lata temu

  Żadnego konkursu nie było i nie będzie. Pan Sitnik na prezesa powołał już szefa swojej kampanii – Piotra Truszkowskiego.
  Takiego to mamy słownego prezydenta.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?