SPIN

Dzień Kobiet w NoveKino Siedlce

Aneta Borkowska czwartek, 28 lutego 2019, 07:02 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce z okazji Dnia Kobiet, przygotowało specjalną ofertę dla pań. W piątek (8 marca) zaprasza na cztery filmy: „Całe szczęście”, „Kiedy się pojawiłaś”, „Kobiety mafii 2” oraz „Kapitan Marvel”.

Na wszystkie panie, w dniu ich święta będą czekały słodkie niespodzianki. Na wybranych seansach odbędą się konkursy Happy Seats.

„Kiedy się pojawiłaś”

Calvin zmaga się ze skłonnością do hipochondrii. Będzie jednak musiał przezwyciężyć swoje lęki, gdy spotka nieuleczalnie chorą Skye. Dziewczyna ma plany, które chce zrealizować przed śmiercią i przekonuje Calvina, by jej w tym pomógł. Przyjaźń z ekscentryczną nastolatką zmieni chłopaka już na zawsze.

Reżyseria: Peter Hutchings / Scenariusz: Fergal Rock / Gatunek: dramat / Kraj produkcji: USA / Rok produkcji: 2018 / Obsada: Nina Dobrev, Maisie Williams, Tyler Hoechlin, Asa Butterfield, Tituss Burgess, Peyton List, Sonya Walger

„Kapitan Marvel”

Akcja Kapitan Marvel rozgrywa się w latach 90-tych XX wieku, wcześniej niepokazywanych w filmowym uniwersum Marvela. Ziemia dostaje się w sam środek galaktycznej wojny. Gdy tytułowa bohaterka, Carol Danvers, będzie musiała się zmierzyć z własnym przeznaczeniem, odkryje prawdę o sobie i zostanie jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata.

Reżyseria: Anna Boden, Ryan Fleck / Scenariusz: Nicole Perlman, Meg LeFauve / Gatunek: akcja, science-fiction / Kraj produkcji: USA / Rok produkcji: 2019 / Obsada: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Clark Gregg, Lashana Lynch, Jude Law, Gemma Chan

„Całe szczęście”

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa, niespodziewanie wkracza pełna energii i uroku gwiazda fitness Marta. Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Reżyseria: Tomasz Konecki / Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski / Gatunek: komedia, romantyczny / Kraj produkcji: Polska / Rok produkcji: 2019 / Obsada: Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Maksymilian Balcerowski, Marieta Żukowska, Joanna Liszowska, Tomasz Sapryk, Joachim Lamża

„Kobiety mafii 2”

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida. Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata. Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą. W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka. Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera przeżywa burzliwy romans z Amirem – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Reżyseria: Patryk Vega / Scenariusz: Olaf Olszewski, Patryk Vega / Gatunek: sensacyjny / Kraj produkcji: Polska / Rok produkcji: 2019 / Obsada: Angie Cepeda, Agnieszka Dygant, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk, Enrique Arce

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.