SPIN

Narkotyki, broń, pieniądze i maczety

Aneta Borkowska poniedziałek, 25 marca 2019, 11:41 Siedlce

Ponad 4,5 kg amfetaminy, mefedron oraz dopalacze, a także dwie sztuki broni i ponad 60 tys. zł zabezpieczyli kryminalni siedleckiej komendy.

Kryminalni z Siedlec podczas przeszukania mieszkania 23-latka policjanci znaleźli narkotyki, broń i amunicję. Funkcjonariusze zabezpieczyli również znajdujące się w samochodzie mężczyzny dopalacze. Mężczyzna był poszukiwany, nie wrócił do zakładu karnego, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności.

W kolejnym mieszkaniu, zajmowanym przez 21-letniego brata wcześniej zatrzymanego, również znaleziono narkotyki, a także ponad 60 tys. zł. Natomiast w jego samochodzie policjanci znaleźli maczety, pałki teleskopowe i radiotelefon. 21-latek zaproponował policjantom 10 tys. zł łapówki za odstąpienie od przeszukania.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Sąd Rejonowy w Siedlcach zastosował wobec mężczyzn areszt na okres 3 miesięcy. Teraz grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

autor: kom. Agnieszka Świerczewska, KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?