SPIN

Siedlecka Pogoń dostanie 800 tysięcy

Beata Głozak piątek, 29 marca 2019, 14:25 Aktualnie

Drugoligowy klub dostanie pieniądze z budżetu miasta. Będzie to 800 tysięcy złotych. Odpowiedni zapis znalazł się w projekcie dot. zmiany w budżecie. Klub jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Wcześniej (w wyniku konkursu ofert) Pogoń dostała na szkolenie sportowe na pierwsze półrocze tego roku 245 tys. zł.

3 komentarze

 1. king dodano 2 lata temu

  za ci ja się pytam?

 2. ADAM TOMCZUK dodano 2 lata temu

  "Jak się Jaś nie nauczy, to Jan nie będzie umiał "
  "Jak się Jaś nie nauczy, to Jan nie będzie umiał "
  Wiemy , że każde małe dziecko, aby należycie się rozwijało powinno być aktywne fizycznie przez parę godzin dziennie i w miarę możliwości powinien to być ruch urozmaicony . Tylko wtedy dziecko polubi ruch i będzie umiało wpleść go w swoją biografię na całe życie. Zajęcia lekcyjne charakteryzują się często małą efektywnością i niską intensywnością. W wielu przypadkach przeprowadzane są na korytarzu i są mało atrakcyjne, co powoduje rosnącą z wiekiem absencję uczniów na tych zajęciach. Prezydencie hala łukowa w SP 10 kosztuje 650 000 zł i będzie służyła dzieciom siedleckim , a 800 000 zł służy sportowcom seniorom nie siedleckim . Zapytam się o to we wtorek na spotkaniu w SP 10 . Adam Tomczuk

 3. xyz dodano 2 lata temu

  Jak się było w opozycji to się śpiewało inaczej.
  A po drugie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?