SPIN

Quest „Siedlecka droga do niepodległości”

Aneta Borkowska środa, 3 kwietnia 2019, 07:20 Społeczeństwo

Przewodnicy siedleccy i Oddział PTTK Podlasie zapraszają 7 kwietnia o godz. 11. i 15. na zabawę dla całych rodzin.

Questing łączy elementy harcerskich podchodów i gier terenowych. Celem jest przejście nieoznakowanego szlaku, wytyczonego jedynie treścią tekstu, który należy śledzić, jednocześnie rozwiązując zawarte w nich zagadki. Zwieńczeniem zabawy jest odnalezienie skarbu.

Przewodnicy siedleccy z Oddziału PTTK “Podlasie” w Siedlcach przygotowali właśnie taką zabawę w formie questu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na trasie będzie można odkryć ciekawe miejsca w mieście związane z siedlecką drogą do niepodległości.

Premiera odbędzie się w wyjątkowym, historycznym budynku Piekarni Ratuszowej Radzikowskich w Siedlcach – wyjątkowym, ponieważ od 1930 r. nieprzerwanie wypiekany jest tam pyszny chleb, niezmiennie według tej samej receptury, opartej jedynie na naturalnych składnikach.

Dodatkowo wśród uczestników premiery rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Przewodników siedleckich oraz Piekarnię Ratuszową!

Prosimy o zarejestrowanie się na jedną z wybranych godzin premiery – jest to niezbędny warunek udziału w premierze!

  • 11:00 – formularz rejestracyjny: TUTAJ
  • 15:00 – formularz rejestracyjny: TUTAJ

źródło: Przewodnicy siedleccy

Komentarze (1)

  1. tommi dodano 2 lata temu

    Żyjemy w Polsce a taki badziew nam wciskają na siłe jakiś kłest czy srest. To już po polsku nie można napisać? (…)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?