SPIN

Manifestacja Solidarności z nauczycielami

Aneta Borkowska środa, 24 kwietnia 2019, 08:55 Aktualnie, Siedlce

Jutro (25 kwietnia) o godz. 18. pod siedleckim Jackiem przy fontannach odbędzie się pikieta wsparcia dla nauczycieli organizowaną przez siedlecką młodzież.

W związku z przedłużającym się strajkiem i ignorowaniem przez rząd postulatów nauczycieli postanowiliśmy zabrać głos. Domagamy się zwiększenia nakładów na oświatę, a co za tym idzie lepszej przyszłości dla młodych ludzi. Popieramy postulaty nauczycieli i związków zawodowych. Okażmy wsparcie naszym nauczycielom w tym trudnym dla nich okresie. Bądźcie z nami. (facebook)

źródło: Manifestacja Solidarności Z Nauczycielami (facebook)

10 komentarzy

 1. kto? dodano 2 lata temu

  co to za bzdury?

 2. Czytelnik dodano 2 lata temu

  Dziękujemy:)

 3. mgrpl dodano 2 lata temu

  STRAJKUJĄCY NAUCZYCIELU ZAPRASZAM NA WOLNY RYNEK PRACY! Osiem klas to bardzo dobra podstawa programowa dla młodego człowieka, dzieci powinien uczyć przede wszystkim nauczyciel a nie korepetytor, podwyżki tylko za jakość i wyniki nauczania dla nauczycieli z misją szanujących prawa uczniów ?

 4. Siedlczanin dodano 2 lata temu

  Przyjdę i też będę wspierał naszych nauczycieli. Często poświęcają więcej czasu dzieciom niż zabiegani rodzice. Dziękuję młodzieży za pomysł.

 5. zachwycony maturzysta dodano 2 lata temu

  o jejku, to chyba przyjdą wdzięczni maturzyści, ( szczególnie ze szkoły średniej, która zamknęła swoje drzwi przed uczniami)wdzięczni z a poświęcenie nauczycieli, zaangażowanie w ciągu ostatnich tygodni, w powtórki i przygotowania do matury 🙁 Zróbcie manifestację solidarności z maturzystami!!!

 6. Siedlczanka dodano 2 lata temu

  Chwała młodzieży, że docenia pracę nauczycieli. To bardzo miłe. Każda praca jest ważna, każdemu należy się szacunek. Tyle wylano brudów na nauczycieli, że aż przykro. I kiedyś, i dziś są dobrzy lekarze i mniej zaangażowani, podobnie z urzędnikami czy nauczycielami, ale wylewać pomyje na ludzi, nie przystoi. Szanujmy się i starajmy się dostrzegać człowieka w człowieku. Pozdrawiam czytelników.

 7. dk dodano 2 lata temu

  A czego oni chcą. Podwyżka we wrześniu, następna znowu od września. Ferie, wakacje, 20 godz. pracy. Czego jeszcze? Nie podoba się to można zmienić.

 8. Czytelnik dodano 2 lata temu

  I zmieniają, młodzi, pełni zapału odchodzą z zawodu, szkoda.

 9. belfer dodano 2 lata temu

  Zmieniają, kierunki pedagogiczne są likwidowane, rząd będzie uczył w dzień, a w nocy obradował, od kilku miesięcy trenuje nocną zmianę.

 10. MS dodano 2 lata temu

  DK, jak zazdrościsz 20 godzin pracy, ferii i wakacji to się zatrudnij. Na stronie mbopn jest cała masa ofert pracy dla nauczycieli, będziesz miał podwyżki co wrzesień i kupę wolnego czasu, będziesz szanował uczniów, a uczniowie Ci na głowę wejdą, tylko się zatrudnij w szkole średniej a nie w klasach 1-3.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?