SPIN

NoveKino świętuje 10 urodziny

Aneta Borkowska poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 11:46 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

W niedzielę (12 maja) NoveKino Siedlce będzie świętować swoje 10 Urodziny. Na widzów będą czekały liczne niespodzianki. Wspaniałe premierowe seanse, spotkanie z aktorem i reżyserem, konkursy, zabawy z animatorami i wiele innych atrakcji.

Ponadto z tej okazji obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletu – za dowolny seans widzowie zapłacą tylko 18 zł, a wybrane propozycje kinowe, będzie można obejrzeć już za 10 zł w dniu 10 urodzin.

Przez ostatnich 10 lat widzowie siedleckiego NoveKino obejrzeli wiele filmowych premier, bawili się na niezliczonych pokazach specjalnych i cyklach. Urodzinowe spotkanie 12 maja będzie niepowtarzalną okazją, aby podziękować za ten wspólnie spędzony czas. W tym wyjątkowym dniu, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

NoveKino przygotowało wiele atrakcji:

  • przedpremierowy pokaz filmu „Dziura w głowie” z udziałem reżysera Piotrem Subbotką oraz odtwórcą głównej roli – Bartłomiejem Topą, o godz. 17:00 pokaz połączony ze spotkaniem a zaraz po nim…
  • najsłodsze URODZINOWE BABECZKI dla wszystkich Widzów pokazu.
  • ponadto zapraszamy wszystkie dzieci, chwilę przed seansami familijnymi na zabawę z animatorami w foyer kina. Mnóstwo atrakcji dla naszych najmłodszych Widzów – kalambury, skakanie w workach, chusta klanza, zabawy z balonami, zabawy integracyjne i wiele innych a także mnóstwo nagród.
  • możliwość wspólnego zdjęcia z postaciami bajkowymi, które poczęstują dzieci słodkościami.
  • przed wybranymi seansami konkursy Happy Seats oraz słodkie niespodzianki.
  • na 10 Urodziny bilet za 10 zł. Zapraszamy dzieci na filmy: Corgi, psiak królowej; Praziomek; Manu. Bądź sobą, a dorosłych na pokaz filmu Kobiety mafii 2. Ponadto na wszystkie inne premiery tego dnia – specjalna cena biletu – 18 zł.
  • w repertuarze wiele kinowych premier: Trzy kroki od siebie, Niedobrani, Słodki koniec dnia a dla najmłodszych Widzów – Kraina cudów. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie.

W tym dniu nie może Was zabraknąć, świętujcie razem z nami!!!

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.