SPIN

Zawody Rolkarskie – Mazowiecka Liga Bladecross

Aneta Borkowska piątek, 17 maja 2019, 07:02 Aktualnie, Sport

O tym, że rolki są w Siedlcach szalenie popularne wiemy doskonale, obserwując ilość osób korzystających codziennie z Rolkowiska oraz frekwencję na naszych Nightskatingach. Pora w takim razie na zawody rolkarskie.

Tego jeszcze u nas nie było. Zapraszamy wszystkich śmiałków do zmierzenia się z torem przeszkód, jaki dla Was przygotujemy na Rolkowisku.

Rywalizacja przebiegać będzie w kilku kategoriach wiekowych (osobno dziewczęta i chłopcy): Junior E (roczniki 2012 i młodsi) / Junior D (roczniki 2010 – 2011) / Junior C (roczniki 2008 – 2009) / Junior B (roczniki 2005 – 2007) / Kategoria: 15+ (roczniki 2004 i starsi).

Przewidujemy również kategorię Rodzic oraz kategorię Rodzinna, w której udział bierze para: rodzic + dziecko. Zawody odbędą się w sobotę 25 maja na Rolkowisku przy ul. B. Prusa 6. Zaczynamy o 9:30. Organizatorem zawodów Bladecross w Siedlcach jest Szkoła Jazdy na Rolkach Roll’n’Roll.

Partnerami zawodów są: Rollschool Michał Machowski i Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.

Limit miejsc wynosi 100 osób, więc spieszcie z zapisami. Wystarczy wypełnić formularz elektroniczny TUTAJ

Opłata za udział w turnieju to 20 zł od uczestnika (w przypadku zapisów online), a 30 zł w przypadku zapisu na miejscu w biurze zawodów.

Zawody zaliczane są do Mazowieckiej Ligi Bladecross. Wszyscy uczestnicy na zakończenie otrzymają pamiątkowy dyplom za udział w zawodach oraz medal, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych również drobne upominki.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.