SPIN

„Siedlce dla Jezusa” po raz trzeci

Aneta Borkowska wtorek, 28 maja 2019, 06:27 Siedlce

W gronie polskich miast, które w Boże Ciało zagrają dla Jezusa po raz trzeci znajdą się także Siedlce. Po sukcesie poprzednich koncertów organizatorzy zapowiadają, co czeka mieszkańców miasta w tym roku.

Koncert uwielbienia „Siedlce dla Jezusa” pod hasłem: „Mój Tata, mój bohater” zagra 20. czerwca o godz. 19.00 na płycie miejskiego lodowiska przy ul. B. Prusa 6.

W tym roku koncert uwielbienia poprowadzi warszawski zespół „Na Nowo” pod dyrekcją Marcina Obsta w akompaniamencie kwartetu smyczkowego. W programie radosna modlitwa uwielbienia, adoracja Najświętszego sakramentu, modlitwa wstawiennicza w intencji ojców oraz tajemnicza niespodzianka. Świadectwo w czasie wydarzenia będzie mówić znana z anteny telewizyjnej modelka Anna Golędzinowska – autorka bestselleru „Ocalona z piekła”.

Dotychczas zrealizowano dwie edycje koncertu uwielbienia z okazji uroczystości Bożego Ciała. Tym razem inicjatorzy koncertu „Siedlce dla Jezusa” uczynią to wspólnie z organizatorami innej imprezy, która od ośmiu lat była organizowana, również w czerwcu z okazji Dnia Ojca, w siedleckim amfiteatrze. Oba wydarzenia cieszą się wielkim zainteresowaniem lokalnej społeczności i dlatego dotychczas rokrocznie oba wspomniane obiekty (lodowisko i amfiteatr), były wypełniane po brzegi.

Zatem w tym, roku zamiast dwóch czerwcowych, podobnych w swej formule imprez, odbędzie się jeden duży event, który da okazję zarówno do radosnego przeżywania uroczystości Bożego Ciała, jak i świętowania Dnia Ojca. Stąd tegoroczny koncert uwielbienia „Siedlce dla Jezusa” jest zatytułowany „Mój Tata, mój bohater”. Pragniemy, aby to wydarzenie na stałe wpisało się w tradycję naszego miasta i przyczyniło się do umacniania więzi rodzinnych oraz pogłębiania dobrych relacji wśród lokalnej społeczności.

Wydarzenie dedykujemy oczywiście nie tylko ojcom, ale wszystkim mieszkańcom miasta Siedlce oraz okolicznych miejscowości. Dla małych dzieci na czas koncertu zostanie przygotowana specjalna „Strefa Malucha”, w której wolontariusze będą animować gry i zabawy z najmłodszymi.

Organizatorami koncertu „Siedlce dla Jezusa” są Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej, Fundacja Nasza Szkoła, Parafia pw. św. Jana Pawła II oraz Wspólnota Jednego Ducha, a honorowy patronat objął bp Kazimierz Gurda.

Więcej informacji o koncercie na stronie www.SiedlceDlaJezusa.pl oraz na facebookowym fanpagu wydarzenia.

9 komentarzy

 1. Pawel dodano 2 lata temu

  Koncert oszolomow chyba

  • MożeOszołom dodano 2 lata temu

   Chyba raczej normalni ludzie. Ale każdy mierzy własną miarą.

 2. Pablo 3 dodano 2 lata temu

  Ty swój obejrzysz koncert jak zejdziesz ha ha

 3. Pawel dodano 2 lata temu

  Jak ja zejde to chowaja mnie do piachu i to jest fakt religiijne oszolomy,a nie jakies nieba i piekla zeby Was straszyc przez cale zycie.

  • @Pawel dodano 2 lata temu

   A Ty co, się z c*** na łby pozamieniałeś? Mają ochotę, niech robią – nie Twoja sprawa. Wolisz co innego – to rusz się i coś zrób, a nie smarczesz

  • Szacun dodano 2 lata temu

   Są ludzie co wierzą w Boga, są tacy co wierzą w UFO, są tacy co wierzą w inne osoby czy rzeczy.

 4. Wafel dodano 2 lata temu

  To zobaczysz drogi Pawle:). Kiedyś się przekonasz

 5. Anna dodano 2 lata temu

  Nie ma to jak patronat miasta nad wydarzeniem religijnym. Widać, że w Siedlcach Kościół ma się znakomicie…

  • Obserwator dodano 2 lata temu

   Z całym szacunkiem, ale miasto ma patronat nad wszystkimi wydarzeniami zgłoszonymi w urzędzie miasta.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?