SPIN

Filmowe Lato: Ralph Demolka w internecie

Aneta Borkowska piątek, 14 czerwca 2019, 11:20 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkie dzieci 25 czerwca na bajkę „Ralph Demolka w internecie” w ramach cyklu Filmowe Lato.

Akcja filmu „Ralph Demolka w internecie” przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha… Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony „BuzzzTube”.

Reżyseria: Rich Moore, Phil Johnston / Scenariusz: Pamela Ribon / Gatunek: animowany, familijny, przygodowy / Kraj produkcji: USA / Rok produkcji: 2018 / Czas trwania: 112 minut / Obsada: John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Kristen Bell, Kelly Macdonald, Ming-Na Wen, Idina Menzel

reklama NoveKino

Możliwość komentowania jest wyłączona.