SPIN

Andrzej Sitnik bez wotum zaufania od radnych

redakcja czwartek, 27 czerwca 2019, 16:01 Aktualnie

Radni dyskutują na temat udzieleniem wotum zaufania dla Andrzeja Sitnika. 9 osób opowiedziało się za, ale 13 było przeciw.

Mariusz Dobijański stwierdził, że sprawy w Siedlcach nie idą w dobrym kierunku. Parząc między innymi na dzisiejsze rozstrzygnięcia dotyczące projektów uchwał. Dlatego nie jestem w stanie udzielić wotum zaufania.

Robert Szczepanik podkreślił, że według ustawy wotum zaufania jest udzielane na podstawie raportu stanu miasta, więc teoretycznie powinno być udzielane prezydentowi Kudelskiemu. Dodał też, że jeśli radni opozycji chcą przeprowadzić referendum w sprawie odwołania prezydenta to nie muszą udawać i mogą to zrobić od razu.

8 komentarzy

 1. Rafał dodano 2 lata temu

  Dobijański gdyby miał choć trochę honoru to powinien zrezygnować z mandatu radnego…

 2. pan Dobijański dodano 2 lata temu

  Rozmienił się na drobne. Gdzie jego poprzednia klasa. Zagubił śie i przebiera nóżkami do pis.

 3. Właśnie klasa dodano 2 lata temu

  To właśnie pan radny Dobijański wypowiada się z klasą, opanowaniem… Gdyby połowa radnych była tak elokwentna jak On, w mieście działo by się lepiej.

 4. pis lista nr 447 dodano 2 lata temu

  A gdyby tak ludzie z platformy po wyborach listopadowych otrzymali stanowiska, to jakby dziś wypowiadał się pan Dobijański? Pytanie retoryczne.

 5. andrzej dodano 2 lata temu

  Pan Sitnik powinien już skończyć z zabawą w Prezydenta. Tu potrzeba większej klasy i kompetencji

 6. MP dodano 2 lata temu

  Dobijański przestań udawać i przejdź oficjalnie do Pisu!

 7. Ktoś dodano 2 lata temu

  Dobijanski i Chojecki to takie buce, potrafią tylko krytykować innych a sami… Obłuda, słuchać ich się nie chce. Za to brawa dla Pana Szczepanika!!

 8. Normalny dodano 2 lata temu

  Panie Szczepanik …to żenujące.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?