SPIN

Oczami Kobiet: „Gloria Bell”

Aneta Borkowska czwartek, 8 sierpnia 2019, 13:05 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 21 sierpnia o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można obejrzeć dramat „Gloria Bell”.

Rewelacyjna Julianne Moore w ujmującej, szczerej, słodko-gorzkiej opowieści o kobiecie, która stara się czerpać z życia pełnymi garściami, chociaż czasem mocno daje jej ono w kość.

Gloria żyje pełnią życia, a przynajmniej każdego dnia bardzo się stara. Jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje młodszą partnerkę, ale Gloria ciągle liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze fajerwerki. Kiedy w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość. I choć życie trzyma w zanadrzu jeszcze niejedną niespodziankę, to Gloria nie zamierza obrażać się na swój los.

Reżyseria: Sebastián Lelio / Scenariusz: Sebastián Lelio, Alice Johnson Boher / Gatunek: dramat / Kraj produkcji: USA, Chile / Rok produkcji: 2018 / Czas trwania: 102 minuty / Obsada: Julianne Moore, John Turturro, Michael Cera, Caren Pistorius, Brad Garrett, Jeanne Tripplehorn, Sean Astin

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.