SPIN

Zakończenie Lata: „Paskudy. UglyDolls”

Aneta Borkowska środa, 21 sierpnia 2019, 10:20 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkie dzieci 30 i 31 sierpnia oraz 1 września o godz. 12. na bajkę „Sekretny świat kotów” w ramach cyklu Filmowe Lato.

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudy nie mogą trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku.

Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie, by nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież PASKUDNE JEST CUDNE!

Reżyseria: Kelly Asbury / Scenariusz: Erica Rivinoja / Gatunek: animowany, komedia / Kraj produkcji: USA / Rok produkcji: 2019

Już jutro (30 sierpnia) Paskudy odwiedzą NoveKino Siedlce i zostaną do 1 września. Będzie można się do nich przytulić, a także zrobić sobie z nimi zdjęcie. Przez cały weekend o godz. 12:00 w kinie wiele nagród dla najmłodszych widzów – konkursy Happy Seats oraz słodkie niespodzianki.

NoveKino przygotowało również konkurs. Szczegóły TUTAJ

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.