SPIN

„Idolek” startuje z zapisami na nowy semestr

Aneta Borkowska wtorek, 3 września 2019, 15:32 Aktualnie, Sport

Szkoła Pływania „Idolek” rusza z zapisami na kurs pływania. Zapisy na semestr zimowy rozpoczynamy od środy (4 września).

Nauka pływania w Idolku, przeznaczona jest dla osób w różnym wieku. Najmłodsi uczestnicy to dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia odbywają się w nowoczesnym Parku Wodnym Siedlce, w grupach dostosowanych do kategorii wiekowych oraz umiejętności uczestników.

Semestr zimowy składa się z cyklu piętnastu 45-minutowych zajęć. Pierwsze zajęcia już w październiku. Zajęcia z nauki pływania realizowane są w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych. Zapraszamy do zapisania siebie lub dziecka na prowadzone przez nas zajęcia, które charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego z uczestników oraz niezapomnianą atmosferą.

Chcesz rozpocząć przygodę z regularnym pływaniem? To proste! Dołącz do drużyny Idolka. Zapisy prowadzone są od 4 września od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 530 489 626 lub osobiście w biurze Parku Wodnego Siedlce przy ulicy Jana Pawła II 6.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.