SPIN

Radny z Bezpartyjnych Siedlec został wiceprezydentem miasta

Aneta Borkowska środa, 4 września 2019, 08:20 Siedlce

Andrzej Sitnik Prezydent Miasta Siedlce powołał dziś oficjalnie Roberta Szczepanika na stanowisko wiceprezydenta miasta.

Radny Robert Szczepanik i prezydent Siedlec Andrzej Sitnik Fot. UM Siedlce

Funkcję wiceprezydenta Robert Szczepanik rozpoczął dzisiaj. Podlegać mu będą wydziały: dróg, spraw obywatelskich, gospodarki komunalnej, polityki społecznej, urząd stanu cywilnego i straż miejska.

Przypomnijmy. W miniony piątek podczas konferencji prasowej, prezydent dopytywany przez dziennikarzy kiedy powoła swojego zastępcę, nie chciał udzielić żadnych konkretnych informacji. Stwierdził, że „do końca roku”.

Robert Szczepanik, siedlczanin, 55 lat, wykształcenie wyższe (mgr historii), żonaty, dwie córki. Emerytowany oficer Wojska Polskiego (kapitan), służył między innymi w 9 Podlaskiej Brygadzie Zmechanizowanej w Siedlcach. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu terytorialnego: w Urzędzie Miasta Siedlce i Urzędzie Gminy w Wiśniewie. Od listopada 2018 r. radny VIII Kadencji Rady Miasta Siedlce.

11 komentarzy

 1. fan romana dodano 2 lata temu

  Szkoda że nie Roman z bezpartyjnaniowych. Elokwentny ładny uśmiech ( Zona protetyk ) – fajniejszy. Byłoby wspaniale 🙂

 2. fan andrzeja dodano 2 lata temu

  Kolejne kłamstwo prezydenta Siedlec. Andrzej Sitnik twierdził, że nie będzie miał zastępcy – wypominał że dużo pieniędzy idzie na zarobki Pani Sochackiej i Pana Niwiadomskiego a wcześniej Głowackiego – za to miały powstać gabinety dentystyczne. Mówił jeno zrobił drugie

 3. Jach dodano 2 lata temu

  do fan romana, ależ Ty musisz być zgorzkniałym smutnym człowiekiem… nie szkoda Ci życia?

 4. Tomek dodano 2 lata temu

  Roman to się nadaje do pchania karuzeli,albo na klamkę do drzwi od….

  • Emigrant uk dodano 2 lata temu

   (…) Powodzenia Siedlczanie.Nie powinienem tego mowic ale tak jak w PL takie same standarty.Polityka krajowa czy samorzadowa rzadzi sie takimi samymi prawami.ONI TAK MYSLA Wy cholota glosujecie na kogo My MyMy wam plebsie powiemy a pozniej mozecie sie odwolywac do boga (z malej bo go nie ma) I dalej idziecie I i glosujecie w NADZIE ze cos sie zmieni

 5. popis dodano 2 lata temu

  do Fan Andrzeja – cofnij się do materiałów wyborczych BS – od początku była mowa o powołaniu JEDNEGO wiceprezydenta zamiast dwóch, a środki na gabinety miały pochodzić z oszczędności uzyskanych na wynagrodzeniu DRUGIEGO wice. Nie wiem, ale się wypowiem ?

 6. siedlce dodano 2 lata temu

  Qrcze ludzie!!! Dajcie Im porządzić, a nie tylko kopniaki serwujecie. Każdy mądruś przed kompem. Było startować na prezydenta. Pokazać lepszy program, który by przekonał wyborców.

 7. Dorian dodano 2 lata temu

  Kilkuletnie doświadczenie w samorządzie to znaczy ile lat ten pan pracował w samorządzie i na jakich stanowiskach skoro tak chwali się tymi dokonaniami?
  Tylko naprawdę pracował a nie był zatrudniony.

 8. referendum dodano 2 lata temu

  O co dyskusja? I tak w I kwartale 2020 referendum. Temat jest już dogadany pomiędzy co najmniej 16 radnymi 😉

  Takie tuzy elokwencji jak AS, MJ, PT już mogą się pakować.

 9. Wojciech dodano 2 lata temu

  Dajcie człowiekowi się wykazać. wierzę że mu się uda

 10. Zbigniew dodano 1 rok temu

  Wice prezydent jest godnym i uczciwym,

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?