SPIN

Mikrowyprawy z Łukaszem Długowskim

Aneta Borkowska czwartek, 5 września 2019, 08:11 Społeczeństwo

12 września odbędzie się 45 spotkanie w ramach cyklu VITOexTrEAM. Tym razem gościem będzie Łukasz Długowski, który opowie o mikrowyprawach.

Opowie o idei mikrowypraw w praktyce. O tym jak z mężczyzny, który zamienił marzenia o wielkich ekspedycjach na 2-3 godzinne podróże tuż za rogiem. Łukasz powie co można zrobić samemu, jak sobie zorganizować taką wyprawę, jak znaleźć czas, skąd wziąć odpowiedni sprzęt. Poradzi jak osoby, które mają pracę, rodzinę, kredyt na karku i zabiegane życie, mogą przeżyć przygodę.

Łukasz Długowski: W Chile był rybakiem, w Patagonii o mało nie został gaucho (kowbojem), w Finlandii włóczył się po mokradłach dalekiej Laponii i zbierał maliny nordyckie. Jest genetycznie uzależniony od miejsc niepopularnych i położonych poza szlakami. Wydał książkę „Mikrowyprawy w wielkim mieście”. O mikrowyprawach pisał w „Gazecie Wyborczej”, obecnie publikuje felietony w magazynie „Poznaj świat”, prowadzi program w Dzień Dobry TVN oraz Travel Channel: „Mikrowyprawy z Łukaszem Długowskim”.

Spotkanie 12 września o godzinie 18.00 w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12 w Siedlcach.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?